Mali strażacy pobiegną razem z nami

Mała Straż to drużyna, która wesprze swoja obecnością nasz Mikołajkowy Bieg.

Działają przy OSP Łódź-Mikołajew, i są twarzą Fundacji Mała Straż, która uczy dzieci pierwszej pomocy, zachowań w sytuacji zagrożenia i pomaga pogorzelcom.

Najmłodsi startujący w Biegu Mikołajkowy, pływają pod okiem olimpijczyka z Rio, regularnie biegają, a także grają w piłkę nożną. Wiedzą bowiem, iż sport to zdrowie, wychowywane są w myśl idei iż strażak musi być zdrowy i wysportowany. Tu nie ma miejsca na nudę, na wielogodzinne granie na komputerze.

Młodzi Strażacy działają, nie tylko ucząc się prawidłowych zachowań w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, ale także swoją postawą przeciwdziałają otyłości, którą nasze społeczeństwo jest zagrożone.
Ich losy, aktywność, działania zobaczycie na stronie www.malastraz.org.pl, a z działaniami Fundacji zapoznacie się na stronie www.fundacjamalastraz.org.pl

Bądźcie z nami i Kibicujcie również Małym Strażakom, którzy pobiegną z nami w każdej kategorii wiekowej.© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe