Łódzki Bieg Mikołajów

Zapraszamy do wzięcia udziału w Łódzkim Biegu Mikołajów, który odbędzie się 4 grudnia 2016 roku o godzinie 12:00 na terenie Lasu Łagiewnickiego.

Chociaż będzie to debiut Biegu Mikołajów w Łodzi spodziewać się można wyśmienitej zabawy!

W ramach pierwszej edycji Łódzkiego Biegu Mikołajów zawodnicy będą mieli do pokonania dwa dystanse: około 10,5 kilometra  oraz 21 kilometrów.

Trasa w całości prowadzić będzie leśnymi ścieżkami Łagiewnik. Czy da się zorganizować w Łagiewnikach bieg na 21 kilometrów? Doświadczenie pokazuje, że tak!

Od razu zapewniamy, że trasa nie będzie powtórzeniem tej znanej z bardzo fajnego jesiennego półmaratonu rozgrywanego na terenie Lasu Łagiewnickiego!

 

Oprócz dystansów dla dorosłych biegaczy planujemy zawody dla najmłodszych elfów oraz klasyfikacje dodatkowe jakich jeszcze w Łodzi nie było.

Niespodzianką będzie też zawartość pakietu startowego, ale o tym sza! Do startu pozostało przecież kilka ładnych miesięcy :)

Tymczasem zapraszamy do szlifowania formy przed Łódzkim Biegiem Mikołajów.

Pozdrawiamy serdecznie!

Łódzki Bieg Mikołajów© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe