Informator przedstartowy Świętego Mikołaja!

Informator przedstartowy Świętego Mikołaja!

Dzień dobry ,
do startu naszego biegu pozostało już tylko kilka dni, dlatego przedstawiamy garść baaardzo przydatnych informacji, o których przeczytanie bardzo prosimy!


Biuro zawodów  – odbiór pakietów startowych
Odbiór pakietów startowych dla Łodzian dostępny jest w piątek i sobotę, zawodników spoza Łodzi zapraszamy także w niedzielę po odbiór pakietu. Bardzo prosimy o przestrzeganie dni odbioru pakietów – w ten sposób unikniemy kolejek, a sam odbiór przebiegnie sprawniej. 
W biurze obowiązywać będzie podział na stanowiska ze względu na numer startowy, swój numer startowy możecie sprawdzić – w tym miejscu, a dla biegów dziecięcych – tutaj.

W piątek i sobotę zapraszamy do Sklepu dla biegaczy Trucht.com (teren Off-Piotrkowska, tj. ul. Piotrkowska 138/140 w Łodzi).
Godziny otwarcia biura:

W piątek 2 grudnia 2016, w godzinach 12:00-19:00.
W sobotę 3 grudnia 2016, w godzinach 11:00-16:00.
UWAGA: Biegacze z Łodzi odbierają pakiety w Truchcie – w dniu biegu pakiety wydawane będą wyłącznie zawodnikom zamieszkałym poza Łodzią oraz rodzicom/opiekunom odbierającym pakiety do biegów dziecięcych.

W niedzielę zapraszamy do Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi.
Godziny otwarcia biura:

W niedzielę 4 grudnia 2016, w godzinach 09:00-10:30.
W Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym pakiety odbierają wyłącznie osoby zamieszkałe poza Łodzią, oraz rodzice/opiekunowie odbierający pakiety do biegów dziecięcych.
Pakiety dla mieszkańców Łodzi nie będą wydawane w dniu biegu – prosimy o odbiór w dniach 2 oraz 3 grudnia w sklepie Trucht.


Upoważnienie do odbioru pakietu
W przypadku gdy nie mogą Państwo odebrać samodzielnie pakietu startowego możliwe jest upoważnienie dowolnie wybranej osoby do odbioru pakietu startowego.
W tym celu należy wydrukować formularz dostępny pod tym adresem: kliknij tutaj
Dokument należy wypełnić, własnoręcznie podpisać oraz załączyć do niego kserokopię dowodu osobistego (do wglądu).


Odbiór pakietów dziecięcych
Możliwy jest w godzinach pracy biura zawodów, w tym w niedzielę.

Po odbioru pakietów na biegi dziecięce powinni zgłosić się rodzice/opiekunowie prawni okazując do wglądu dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub legitymację szkolną) celem weryfikacji danych osobowych i wieku dziecka. Pakiety nie będą wydawane bez obecności rodzica/opiekuna.

 

Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Zaświadczenia będą dostępne w biurze zawodów oraz do pobrania na stronie internetowej (tutaj).

Przypominamy, że rodzice lub opiekunowie biorą pełną odpowiedzialność za dziecko uczestniczące w biegu.

 


Parkingi 
Parkingi dostępne będą w dwóch miejscach: na terenie Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym przy ulicy Wycieczkowej 86. Jest to parking na około 120-130 aut.
Drugi, znacznie większy parking to tzw. kaloryfer usytuowany przy ulicy Wycieczkowej tuż za skrzyżowaniem z ulicą Wiewiórczą.
Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej – linia autobusowa 51 dojeżdża pod centrum zawodów przy ulicy Wycieczkowej 86.
Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad ruchu drogowego oraz parkowanie wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.


Są jeszcze wolne miejsca dla osób spoza Łodzi w Hotelu Agat – blisko miejsca startu
Miejsca w Hotelu Agat, który mieści się w odległości około 2,5 km od miejsca startu, są jeszcze dostępne. Jeśli szukacie niedrogiego noclegu w Łodzi, tak by na spokojnie dotrzeć na start, zachęcamy do skorzystania z oferty dla uczestników Łódzkiego Biegu Mikołajów.
Doba w pokoju dwuosobowym (w zależności od standardu pokoju) wynosi 120 lub 140 złotych. Oprócz tego każdy z gości otrzymuje 20% rabat na posiłki w grill barze. Oferta obowiązuje od piątku 2 grudnia do poniedziałku 5 grudnia. Przy rezerwacji wystarczy powołać się na nasz bieg!
Rezerwacje: 42  659 71 93 lub [email protected] – zapraszamy!


I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!
Łódzki Bieg Mikołajów to nie tylko bieganie, ale i pomoc osobom potrzebującym. W tym roku wraz z Fundacją Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat prosimy o przynoszenie w dniu zawodów dowolnych słodyczy, z których zostaną przygotowane paczki bożonarodzeniowe dla podopiecznych Fundacji.
Kolorowy Świat od kilkunastu lat opiekuje się dziećmi dotkniętymi dziecięcym porażeniem mózgowym. W chwili obecnej pod skrzydłami Fundacji znajduje się ponad 350 wychowanków, z których 76 uczy się w prowadzonej przez Fundację szkole podstawowej oraz przedszkolu.© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe