Zapisy Clariant Łódzki Bieg Mikołajów 2019

Drodzy biegacze, start zapisów do czwartej edycji Clariant Łódzkiego Biegu Mikołajów już w najbliższy czwartek 10 października 2019 roku.

W tym roku biegać będziemy na dystansie 10 kilometrów. Trasa w całości prowadzić będzie ścieżkami Lasu Łagiewnickiego. Dla dzieci przewidziane są biegi na dystansie od około 100 do około 600 metrów.

Szczegółowe informacje na temat zawodów dostępne są w regulaminie, regulamin biegu dziecięcego, trasa do sprawdzenia tutaj.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym biegu :)

Nasz tegoroczny sponsor tytularny Clariant to szwajcarska innowacyjna firma, jeden ze światowych liderów w branży chemii specjalistycznej, która od 2013 roku posiada swoje Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. Od początku istnienia promuje wśród swoich pracowników aktywny tryb życia, w szczególności propagując bieganie jako jedną z głównych form aktywności fizycznej.
Prócz rozwoju kultury biegania #Clariant angażuje się również społecznie wspierając różne inicjatywy na szczeblu lokalnym. Wsparcie regionalnych społeczności jest nieodłączną częścią naszej korporacyjnej polityki odpowiedzialności społecznej ?‍♀️?‍♂️© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe