Łódzki Bieg Mikołajów 2018

Łódzki Bieg Mikołajów 2018 – zapisy już wkrótce!

Drodzy biegacze! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji Łódzkiego Biegu Mikołajów, która odbędzie się w dniu 9 grudnia 2018 roku o godzinie 12:00. Sponsorami tegorocznej edycji są: Clariant, Bluerank oraz Accenture.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, biegi główne odbędą się na dystansie około 10 i 21 kilometrów – trasa biegu pozostaje bez zmian :) Mamy nadzieję, że tak jak w przypadku poprzednich dwóch edycji pogoda dopisze i będziemy mogli cieszyć się świeżym śniegiem leżącym na trasie.

W trakcie biegu czekać na was będzie czekolada, ciepła słodzona herbata oraz woda. Na mecie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a w zregenerowaniu sił pomoże gorąca zupa. W pakiecie startowym nie zabraknie bombki do powieszenia na choince!

W tym roku chcemy zaprosić do wzięcia udziału drużynowego. Klasyfikacja będzie prowadzona na podstawie najszybszych czasów 3 pierwszych mężczyzn oraz 1 kobiety. Sklasyfikowane zostaną tylko i wyłącznie drużyny, które podadzą identyczną nazwę swojego zespołu (Running Sucks i RunningSucks – to nie są te same drużyny). O kolejności w klasyfikacji decyduje suma czasów wszystkich zawodników w drużynie.

Biegi dziecięce – odbędą się bezpośrednio przed biegiem głównym. Każde z dzieci na mecie otrzyma pamiątkowy „dorosły” medal oraz dyplom za udział.

Start zapisów do trzeciej edycji ŁBM jeszcze we wrześniu!

 © 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe