Informator przedstartowy 2017

Dzień dobry ,
do startu naszego biegu pozostało już tylko kilka dni, dlatego przedstawiamy garść baaardzo przydatnych informacji, o których przeczytanie bardzo prosimy!


Biuro zawodów  – odbiór pakietów startowych
Odbiór pakietów startowych dla Łodzian dostępny jest w piątek i sobotę, zawodników spoza Łodzi zapraszamy także w niedzielę po odbiór pakietu. Bardzo prosimy o przestrzeganie dni odbioru pakietów – w ten sposób unikniemy kolejek, a sam odbiór przebiegnie sprawniej. 
W biurze obowiązywać będzie podział na stanowiska ze względu na numer startowy, swój numer startowy możecie sprawdzić – w tym miejscu, a dla biegów dziecięcych – tutaj.

W piątek i sobotę zapraszamy do Sklepu dla biegaczy Trucht.com (teren Off-Piotrkowska, tj. ul. Piotrkowska 138/142 w Łodzi).
Godziny otwarcia biura:

piątek 1 grudnia 2017, w godzinach 12:00-19:00 (pakiety nie będą wydawane oraz sprzedawane przed godziną 12:00! Nie rezerwujemy pakietów telefonicznie)
W sobotę 2 grudnia 2017, w godzinach 11:00-16:00.

UWAGA: Biegacze z Łodzi odbierają pakiety w Truchcie w piątek i sobotę.
Biegacze spoza Łodzi: w piątek, sobotę i niedzielę.
Pakiety dziecięce: w piątek, sobotę i niedzielę wyłącznie rodzicom/opiekunom (należy posiadać przy sobie dokument tożsamości dziecka tj. dowód osobisty, paszport, legitymację szkolną lub akt urodzenia). Bez potwierdzenia tożsamości dziecka, pakiet nie będzie wydany. Obecność dziecka nie jest obowiązkowa.

W niedzielę 3 grudnia zapraszamy do Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi.
Godziny otwarcia biura:

niedzielę 3 grudnia 2017, w godzinach 09:00-10:30.

W Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym pakiety odbierają wyłącznie osoby zamieszkałe poza Łodzią, oraz rodzice/opiekunowie odbierający pakiety do biegów dziecięcych.

Pakiety dla mieszkańców Łodzi nie będą wydawane w dniu biegu – prosimy o odbiór w dniach 1 oraz 2 grudnia w sklepie Trucht.


Upoważnienie do odbioru pakietu
W przypadku gdy nie mogą Państwo odebrać samodzielnie pakietu startowego możliwe jest upoważnienie dowolnie wybranej osoby do odbioru pakietu startowego.
W tym celu należy wydrukować formularz dostępny pod tym adresem: kliknij tutaj 
Dokument należy wypełnić, własnoręcznie podpisać oraz załączyć do niego kserokopię dowodu osobistego (do wglądu) lub paszportu. Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości.


Odbiór pakietów dziecięcych
Możliwy jest w godzinach pracy biura zawodów, w tym także w niedzielę.

Po odbioru pakietów na biegi dziecięce powinni zgłosić się rodzice/opiekunowie prawni okazując do wglądu dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub legitymację szkolną) celem weryfikacji danych osobowych i wieku dziecka. Pakiety nie będą wydawane bez obecności rodzica/opiekuna (tzn. pakiety nie będą wydawane dzieciom). Obecność dziecka nie jest obowiązkowa.
Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu przez rodzica lub opiekuna prawnego.
Oświadczenia będą dostępne w biurze zawodów oraz do pobrania na stronie internetowej (tutaj). W celu przyspieszenia obsługi polecamy wydrukowanie samodzielnie powyższego oświadczenia i wypełnienie przed wizytą w biurze zawodów. Znacznie skróci to czas potrzebny do odbioru pakietu.
Przypominamy, że rodzice lub opiekunowie biorą pełną odpowiedzialność za dziecko uczestniczące w biegu.

Parkingi dla zmotoryzowanych – parkujcie na tzw. kaloryferze!
Parkingi dostępne będą w dwóch miejscach: na terenie Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym przy ulicy Wycieczkowej 86. Jest to parking na około 70-100 aut. Prosimy nie wjeżdżać na parking jeśli będzie on zapełniony (a będzie już od 10:00)

Drugi, znacznie większy bezpłatny parking to tzw. kaloryfer usytuowany przy ulicy Wycieczkowej tuż za skrzyżowaniem z ulicą Wiewiórczą. Prosimy parkować na tym parkingu – jest on duży i pojemny, po co się denerwować?

Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej – linia autobusowa 51 dojeżdża pod centrum zawodów przy ulicy Wycieczkowej 86.
Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad ruchu drogowego oraz parkowanie wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.
Przypominamy, że do Lasu Łagiewnickiego obowiązuje zakaz wjazdu – osoby łamiące ten zakaz muszą liczyć się z otrzymaniem mandatu karnego w wysokości do 500 złotych.

Złamanie znaku „zakaz wjazdu” to mandat wysokości 250 złotych.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że w trakcie biegu obecne będą służby porządkowe uprawnione do wystawiania mandatu.


I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

Łódzki Bieg Mikołajów to nie tylko bieganie, ale i pomoc osobom potrzebującym. W tym roku wraz z Fundacją Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat prosimy o przynoszenie w dniu zawodów dowolnych słodyczy, z których zostaną przygotowane paczki bożonarodzeniowe dla podopiecznych Fundacji.
Kolorowy Świat od kilkunastu lat opiekuje się dziećmi dotkniętymi dziecięcym porażeniem mózgowym. W chwili obecnej pod skrzydłami Fundacji znajduje się ponad 350 wychowanków, z których 76 uczy się w prowadzonej przez Fundację szkole podstawowej oraz przedszkolu.


Zapraszamy na stronę: www.mikolajkowy.pl znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje. Pytania? Zapraszamy: biuro@mikolajowy.pl.


Sklep dla biegaczy Trucht.com

W pakiecie startowym każdy z uczestników otrzyma kupon rabatowy o wysokości 50 złotych do wykorzystania przy zakupach u naszego partnera.
Profesjonalna pomoc i doradztwo przy wyborze sprzętu, atrakcyjne ceny, miła obsługa!© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe