Fundacja Kolorowy Świat – zbieramy słodycze dla podopiecznych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w trakcie Łódzkiego Biegu Mikołajów będziemy mogli pomóc podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” jest to organizacja pożytku publicznego działająca w sferze ochrony zdrowia i edukacji. Każdego miesiąca koloruje ona świat 350 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Prowadzone przez Fundację Kolorowe Przedszkole oraz Szkoła 76 przygotowuje podopiecznych do samodzielnego życia.

– W ramach Łódzkiego Biegu Mikołajów prosimy biegaczy o przyniesienie dowolnych słodyczy, z których przygotujemy paczki świąteczne dla naszych podopiecznych – mówi Karolina Łobodzińska z Kolorowego Świata. – Serdecznie dziękujemy za wsparcie, oczywiście będziemy na biegu, tak by móc podziękować osobiście za przyniesione upominki – dodaje Karolina.© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe