Wystartowały zapisy do biegów dziecięcych!

Zapisy do rekreacyjnych biegów dziecięcych przy okazji Łódzkiego Biegu Mikołajów rozpoczęły się w piątek 14 października 2016 o godzinie 18:00.

W biegach udział będą mogły wziąć dzieci w wieku (rocznikowo) od 3 do 12 lat. Formularz zapisów znajduje się w tym miejscu.

W każdej z sześciu kategorii będzie mogło wystartować maksymalnie 40 dzieci. Regulamin dostępny jest na stronie https://mikolajkowy.pl/regulamin-biegi-dzieciece/

Na mecie każde z dzieci otrzyma pamiątkowy medal, identyczny jak w biegu głównym, oraz pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w biegu. Po ukończonym biegu przewidziany jest słodki poczęstunek dla dzieci.

Najmłodsi pomocnicy świętego Mikołaja będą mieli do pokonania dystanse dopasowane do swojego wieku, tak żeby zabawa była bezpieczna. Start i meta biegów dziecięcych będą w tym samym miejscu co biegów głównych, przez co mali uczestnicy będą mogli przeżyć emocje towarzyszące dorosłym biegaczom.

– Mali pomocnicy świętego Mikołaja do pokonania będą mieli od około 100 do 600 metrów – mówi Maciej Woźnicki, organizator. – Chcemy by była to przede wszystkim zabawa, dlatego też zapraszamy całe rodziny do kibicowania i wspierania najmłodszych biegaczy.

Informacja prasowa© 2016 Łódzki Bieg Mikołajów • Wszystkie prawa zastrzeżone • All Rights Reserved • Polityka Cookies • Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe